Spokojnosť klientov je pre mňa prvoradá.

Referencie

Chceli by sme sa Vám poďakovať za spoluprácu. Boli sme s Vašou profesionalitou veľmi spokojní. Určite sa na Vás radi obrátime a radi Vás aj ďalej odporučíme. Prajeme taktiež veľa zdravia a úspechov.
Lukáš Zahradník
Ďakujem vám za Vaše sluzby pri kúpe nášho nového bytu. Ja som veľmi spokojná s našou spoluprácou, s informáciami o kupovanom byte a tak isto aj so službami s tým spojeným. Všetko bolo zrozumiteľne odkomunikované, všetko dotiahnuté do posledného detailu. Vaše služby budem určite odporúčať 😉
Zuzana Matíková
Ďakujem za príjemnú spoluprácu, avšak veľké ďakujem patrí hlavne mojej dcére, ktorá tento obchod sprostredkovala. Som veľmi rada, že všetko prebehlo v pohode a so šťastným koncom. Veľmi rada som Vás spoznala.
Kučerová
Od 1.obhliadky až po odovzdávku bytu a vlastne ešte aj po odovzdávke, p.Čačo bol nápomocný, ochotný, milý. V tom čo robí sa vyzná, je radosť s ním jednať. Som rada, že som natrafila práve na neho a dúfam, že v oblasti realít bude pracovať aj v dobe, keď sa rozhodnem vymeniť byt za väčší.
Marianna Pavlíková
Ešte raz srdečne ďakujem, prajem Vám veľa pracovných aj osobných úspechov a teším sa na prípadné stretnutie, hoci aj v Banskej Štiavnici, ak tam budete mať cestu, ozvite sa, rád Vás uvidím.
Martin Mitz
Pán Čačo ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu a za dotiahnutie nášho prípadu do úspešného konca 🙂 Aj Vám želáme veľa úspechov v osobnom aj pracovnom živote, nech Vám idú predaje od ruky 🙂
Kováčová